Konsultant infolinii

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Olsztyn

2016-10-23

Transcom Worldwide aktualnie do swojego oddziału w Olsztynie poszukuje osób na stanowisko:
Konsultant infolinii - obsługa połączeń przychodzących

Praca dla rodziców, studentów, osób, które szukają pracy minimum 90h w miesiącu.

Miejsce pracy: Olsztyn

Wymagania:

  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną, lubisz kontakt z ludźmi i łatwo go nawiązujesz
  • chcesz nabyć lub rozwinąć kompetencje związane z obsługą Klienta (nie wymagamy doświadczenia, nasz zespół pomoże Ci stawiać pierwsze kroki w naszej firmie :) )
  • masz odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
  • dobra dykcja

Oferujemy:

  • możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli (elastyczny grafik, który ustalasz sam)
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę w ramach atrakcyjnej ścieżki kariery
  •   wynagrodzenie za szkolenie wypłacane wraz z pierwszą wypłatą
  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz prowizję za jakość obsługi (zapewniamy również dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny :) )
  •  profesjonalne, płatne szkolenie oraz niezbędne do pracy narzędzia
  • dofinansowanie do Multisport oraz inne benefity
  • konkursy z nagrodami rzeczowymi oraz wyjścia integracyjne dla naszych pracowników

Twoje zadania:

  • będziesz odpowiedzialny za telefoniczną obsługę klienta
  • odbieranie połączeń przychodzących dotyczących zapytań o ofertę, fakturę, aktualne promocje i inne. Wszystkie informacje są dostępne na koncie klienta i w informatorach, do których nasi pracownicy mają ciągły dostęp. Jest to jeden z naszych najłatwiejszych projektów, w sam raz dla osób, które chcę zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102035 ofert pracy. Sprawdź!