Drukarz

WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

Legnica

2016-11-02

Firma WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

od 20 lat działa na rynku polskim na rzecz niemieckiej firmy CaseTech GmbH – producenta osłonek Walsroder® znanych ze swojej jakości i powszechnie stosowanych na całym  świecie, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Drukarz
Miejsce pracy: Legnica , Nowa Wieś Legnicka

Obowiązki:

  • prowadzenie druku
  • obsługa maszyn flexograficznych
  • realizacja  zleceń produkcyjnych i kontrola ich przebiegu pod kątem Jakości z zachowaniem procedur zawartych w instrukcjach produkcyjnych

Wymagania:
  • mile widziwiane wykształcenie techniczne
  • spostrzegawczość
  • rozróżnianie kolorów
  • dokładność
  •  szybkość podejmowania decyzji

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • karta  uprawniającą  do korzystania  z aktywnego wypoczynku
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę

Nowa Wieś Legnicka 107
59-241 Legnickie Pole

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100206 ofert pracy. Sprawdź!