Asystent ds. obsługi klienta w biurze podróży - j. niemiecki

CEE Experts

Warszawa

2016-09-14

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji od lat rozwijającej się dynamicznie na polskim rynku, poszukujemy otwartych na nowe doświadczenia kandydatów ze znajomością języków obcych.

Zakres obowiązków:

- bezpośredni kontakt z klientami;

- korespondencja i przygotowanie ofert dla potencjalnych klientów;

- praca z klientem zagranicznym;

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;

- Komunikatywna znajomość j. angielskiego;

- dobra znajomość pakietu MS Office;

- komunikatywność i nastawienie sprzedażowe;

- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;

- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy;

- możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu w strukturach firmy;

- zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku;

- ciekawą, pełną wyzwań pracę;

- atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!