Operatorów Wycinania (mężczyźni i kobiety)

Formika Sp. z o.o.

Parzniew

2016-10-27

Formika jest drukarnią fleksograficzną, specjalizującą się w produkcji opakowań do przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego oraz chemicznego. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w druku oraz nieprzerwalnym inwestycjom w najnowszą technologię, na przestrzeni lat Formika stała się wiodącym dostawcą na rynku europejskim. W związku z dynamicznym rozwojem działalności drukarnia fleksograficzna Formika Sp. Z o.o. poszukuje do swojego zespołu:

Miejsce pracy: Parzniew k/Pruszkowa

Obowiązki:

  • Obsługa maszyny wycinającej
  • Wycinanie, konfekcjonowanie i pakowanie wieczek
  • Pakowanie wieczek do opakowań zbiorczych
  • Formowanie palety wyrobu gotowego
  • Wprowadzanie danych w systemie rejestracji produkcji
  • Pobieranie i zdawanie opakowań z zachowaniem należytego porządku
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności manualne
  • Duża precyzja w ręcznym wykonywaniu czynności pakowania delikatnych wyrobów
  • Zdolność wykonywania rutynowych/powtarzalnych czynności
  • Wykształcenie zawodowe/średnie
  • Dobra organizacja pracy, uczciwość, niezawodność
  • Rzetelność, dokładność, precyzyjność

W przypadku osób bez doświadczenia – przyuczymy do pracy na stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy, Pakiet opieki medycznej, możliwość korzystania z dofinansowań z Funduszu Socjalnego.
  • Pracę w stabilnym i nowoczesnym, prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym