Stolarz, Elektryk, Slusarz, Spawacz, Szkarz

VIRTUS Personal GmbH

Landshut

2016-09-16

Zatrudnimy na dogodnych warunkach na terenie Niemiec wykfalifikowanych pracownikow na stanowisku : www.virtus-personal.de

Stolarz, Elektryk, Slusarz, Spawacz, Kierowca ciazarowki, Szkarz

Twoje Obowiązki:

  • Prace wykończeniowe we wnętrzach budynków,

  • Produkcja i montaz Montaż

  • Prace w halach produkcyjnych

  • Transport /Miedzynarodowy i krajowy/-kierowcy

  • Obsluga maszyn i narzedzi

    Czego Oczekujemy:

  • Doświadczenie na stanowisku,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość  j. Niemieckiego,!!!
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • Mile widziane osoby posiadające własny srodek transportu.

Co Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Zapewnieniamy  zakwaterowanie jak najblizej miejsca pracy
  • Wynagrodzenie wyzsze niez najnizsza stawka krajowa
  • Pomoc w wypelnianiu dokumentow /Steuerklasse,Kindergeld…/
  • Dyspozycyjnos wrazie jakichkolwiek pytan  w jezyku ojczystym

Virtus Personal GmbH w Landshut (Bawaria)

Jestesmy dobrze prosperujaca Firma na rynku niemieckim, posiadajaca wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia.

Tworzymy mlody internationalny zespol z charyzma i pasja dla naszej pracy.

Jestesmy komunikatywni , otwarci i chetnie oferujemy naszym pracownikom niezbedne  wsparcie w roznych jezykach oraz pomoc w rozwiazywaniu  urzedowych zagadnien.

Nasza firme tworza i buduja Ludzie!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!