VIRTUS Personal GmbH

Opole

Opinie o VIRTUS Personal GmbH

Załamany

NIE POLECAM !!!! TRAGICZNA FIRMA zerwali kontrakt z dnia na dzień, obciążają dodatkowymi opłatami. W ciągu jednego tygodnia 3 razy zmieniałem miejsce zamieszkania a w sumie podczas mojej współpracy z tą firmą przeżyłem 7 przeprowadzek, dodam że pracowałem 3 miesiące . Zostawili nas na ulicy mnie i mojego kolege nie interesując się niczym . To przykre że Polski Koordynator który twierdzi że nim nie jest mówi że nie będzie kontaktował się telefonicznie z właścicielem agencji Virtus ponieważ nie ma ochoty z nim rozmawiać . JEDNYM SŁOWEM PRZEDSZKOLE . Tacy ludzie mają niby odpowiadać za pracowników? Nie życzę nikomu tego co ja przeżyłem i mój kolega dlatego zastanówcie się ludzie jak będziecie chcieli nawiązać współprace z tą o to agencją . Nie mówię nawet o pracy na jaką aplikowałem a trafiłem do firmy chemicznej gdzie zarobki wgl nie pokrywają się z tym co obiecywali . TRAGEDIAAAA !!!!

Mar
@Załamany 20.11.2016 15:13

Jak się nazywała ta firma chemiczna gdzie pracowales? Mnie wlasnie probuja sciagnac i nie wiem czy jechać

philip

Hallo, Bardzo dobrym pracodawcą! Vielen Dank

rozczarowany

to czy ktoś wierzy w opinie to jego sprawa, nie widzę powodu aby ktoś wystawiał fałszywe negatywne świadectwo o firmie która jest żetelna, ja też przez telefon rozmawiałem z przemiłą panią chyba Anią, tylko okazała się mało kompetentna to do jej obowiązków należało ustalenie wszystkich zasad zatrudnienia, ja byłem w umówionym miejscu o umówionym czasie a to że wymagali auto od pracownika należało ustalić podczas procesu rekrutacji a nie w niedziele w nocy w środku Niemczech na dworcu okazało się ze mają taki wymóg. raczej trudno przyszłemu pracownikowi przewidzieć co wymaga pracodawca jeśli on go o tym nie poinformuje. Rozważam pozwanie tej firmy o odszkodowanie z uwagi na straty finansowe jakie ponosze z powodu rezygnacji z poprzedniej pracy.

rozczarowany

UWAGA, UWAGA,UWAGA - potwierdzam powyzszą opinię, w rozmowie przez telefon nie zapytano mnie czy dysponuje własnym autem, gdy zwolniłem się z mojej pracy i przyjechałem na umuwione miejsce do pracy w tej firmię ok 20 w niedzielę poinformowano mnie, że bez auta to oni mi dziękują, zostawili mnie w nocy na dworcu i nie było z kim rozmawiać. To mało rzetelna firma, rekrutację prowadzą po łebkach a jak im coś nie spasuje bo nie dopytają to koniec dyskusji. Przestrzegam.

Ritchie
@rozczarowany 14.02.2016 21:07

Trudno uwierzyć, że firma działa nie w porządku wobec przyszłych kandydatów. Nie dalej,jak dwa dni temu,korespondowałem z bardzo miłą Panią na temat podjęcia pracy w VIRTUS Personal GmbH.

E tapicer

Nie polecam! Pisza w ogloszeniu podstawy niemieckiego a jak sie dojezdza na miejsce do pracy okazuje sie ze za slaby niemiecki i po 8 godzinach pracy trzeba wracac do polski albo spac na ulicy! Zero organizacji

Zostaw opinię o VIRTUS Personal GmbH - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIRTUS Personal GmbH