Mailowa i Telefoniczna Obsługa Klienta francuskojęzycznego

CEE Experts

Łódź

2016-11-23

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Obecnie dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży BPO poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

-Kontakt mailowy z Klientami francuskojęzycznymi
-Odpowiadanie na zapytania klientów
-Rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem produktu/ usługi
-Przygotowywanie prezentacji w j. francuskim
-Wparcie administracyjne firmy

Oczekujemy:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
Dobra znajomość j. francuskiego (min. B2/C1)
Dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Dodatkowe benefity pozapłacowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.