Tajemniczy Klient

GoWork.pl

Poznań

2016-08-16

GoWork.pl firma o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim poszukuje dla klienta osób do współpracy w zakresie akcji "Cichy Klient".

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: TK/2016/Poznań
Obowiązki:

Wizyta jednorazowa lub dwie w wyznaczonej placówce. Czas trwania wizyty ok 15min + przygotowanie raportu po wizycie.

Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli tego typu
  • Sumienność
  • Uczciwość

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv wraz z przedstawieniem swoich oczekiwań finansowych.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77572 ofert pracy. Sprawdź!