Opiekun/ka klienta zagranicznego – j. niemiecki, hiszpański

CEE Experts

Warszawa

2016-09-14

CEE Experts, najlepsze oferty pracy z j. obcymi. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska w dużych międzynarodowych firmach w działach: Obsługi klienta, Helpdesk, księgowości, administracji, mediów i marketingu. Stanowiska specjalistów i młodszych specjalistów.

Opis stanowiska:
- wprowadzanie danych do systemu w zależności od prowadzonych operacji i otrzymanych zadań;
- komunikacja telefoniczna i mailowa z klientem (B2B);
- przygotowywanie raportów i dokumentów;
- raportowanie błędów i znalezionych nieścisłości;
- dbanie o dobry wizerunek firmy i utrzymywanie dobrych relacji z klientem;

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego;
- dobra znajomość języka angielskiego;
- znajomość obsługi komputera (MS Office);
- dobre zdolności komunikacyjne do pracy z klientem;
- dobra organizacja czasu pracy;
- doświadczenie w działach obsługi klienta – będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim i zagranicznym;
- możliwość codziennego kontaktu z językami obcymi;
- możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i awansu w strukturach firmy;
- pakiet szkoleń przygotowujących do pracy;
- atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o pakiet benefitów;
- dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie, wysyłając CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!