1940 DO RĘKI/m-c - Kasjer/Kasjerka Katowice - do przyuczenia

Partner Service

Katowice

2016-12-02

Partner Service to firma działająca na rynku human resources. Świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania i zarządzania zasobami ludzkimi. Firma posiada Certyfikat wpisu do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pracy tymczasowej wydany przez Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej (Nr rejestru 624/3), agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (Nr rejestru 1068/1a), agencja doradztwa personalnego (Nr rejestru 1068/2).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca
Miejsce pracy: Katowice

Nr referencyjny: K-S/KAT/SLK-10/16

OBOWIĄZKI:
- Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
- Rozliczenie kasy po zakończonej zmianie

OFERUJEMY:
- Pracę w hurtowni na terenie Katowic
- Wynagrodzenie w wysokości - 1940 netto (do ręki) - dla osób uczących
- Bezpłatne szkolenie kasjerskie - nie wymagamy doświadczenia
- Elastyczny grafik pracy - możliwość dostosowania czasu pracy do dyspozycyjności
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

WYMAGANIA:

- Status ucznia/studenta (ważna legitymacja szkolna lub studencka)
- Aktualna książeczka SANEPID
- Rzetelność i uczciwość

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie zgłoszeń.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102331 ofert pracy. Sprawdź!