SPECJALISTÓW DS. NEGOCJACJI KONTRAKTÓW BIZNESOWYCH

Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-28

Szukasz pracy w swojej miejscowości?

My zatrudnimy:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • budowa portfela klientów za pośrednictwem kanałów teleinformatycznych, dostęp do wewnętrznej bazy,
  • samodzielne prowadzenie projektów sprzedażowych w obszarze zarządzania wierzytelnościami
  • realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży usług
  • bardzo dobrą obsługę komputera
  • determinacji do osiągania wysokich wyników
  • systematyczności i zaangażowania
  • umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
  • dynamiki w działaniu

Gwarantujemy:
  • Bardzo wysokie zarobki dla bardzo dobrych handlowców
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stabilne godziny pracy 8.00-16.00 (od poniedziałku do piątku)
  • wdrożenie w zakres obowiązków i szkolenia podnoszące umiejętności
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + system prowizji (nie ograniczamy możliwości zarobienia wysokiego wynagrodzenia)
  • pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji
  • przyjazne miejsce pracy i środowisko w którym możesz w pełni rozwijać swój potencjał
  • dynamiczny zespół współpracowników chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102814 ofert pracy. Sprawdź!