Sales Representative

AERO-GSE Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-28

Opis stanowiska:

• Realizacja personalnych celów sprzedażowych i marżowych,
• Aktywne poszukiwanie nowych klientów na rynkach wewnętrznych i zagranicznych,
• Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych, pozytywnych relacji biznesowych z nowymi i dotychczasowymi klientami, budowanie ofert zgodnie z potrzebami klienta, doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
• Monitorowanie rynku.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne/techniczne/prawnicze/finanse.
• Poparte sukcesami doświadczenia zawodowe w zakresie sprzedaży międzynarodowej B2B w zakresie sprzedaży środków produkcji, maszyn, urządzeń – mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientami z krajów byłego ZSRR,
• Doświadczenie w realizacji projektów długoterminowych (Project management).
• Doświadczenie w związku z udziałem w przetargach.
• Znajomość Microsoft Office, w szczególności: MsProject, Excel, Outlook, PowerPoint.
• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, przygotowywania i realizacji kontraktów.
• Znajomość technicznego języka angielskiego i rosyjskiego.
• Prawo jazdy kat. B.
• Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań.
• Ambitną i pełną wyzwań pracę w organizacji będącej jednym z wiodących graczy na rynku.
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie.

Prosimy o nadsyłanie CV z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99161 ofert pracy. Sprawdź!