drukarz, drukarz fleksograficzny

Kadry CNC Sp. z o.o.

Katowice

2017-02-16

PILNE!!

NASZ KLIENT Z KATOWIC ZATRUDNI NA UMOWĘ O PRACĘ DRUKARZA FLEKSOGRAFICZNEGO !!!

Umowa bezpośrednio z pracodawcą- żadnych pośredników!

OPIS STANOWISKA
Obsługa maszyn flexograficznych
Przezbrajanie maszyn oraz ustawianie parametrów
Nadzór nad procesem drukowania
Realizacja procesu mieszania farb
Oklejanie matryc
Kontrola jakości druku
Konserwacja maszyn drukarskich

Wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji produkcyjnej

Pomoc we wdrażaniu usprawnień i innowacyjnych rozwiązań na maszynie

WYMAGANIA

Wysoko rozwinięte zdolności manualne
Znajomości technologii druku flexo, min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
Bardzo dobry wzrok
Dokładności, skrupulatność, sumienność, precyzyjności

Wysoki poziom wrażliwości estetycznej
Samokontrola, samodyscyplina
Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane techniczne poligraficzne)
Podstawy obsługi komputera

CO OFERUJEMY?

wynagrodzenie zależne od osiągniętej normy - wysokie stawki
przejrzyste warunki
uczestniczenie w procesie wdrażania nowych rozwiązań technologi druku

bardzo ugodową atmosferę
bardzo wysoki poziom możliwości rozwoju (działam na wilu kierunkach fleksografii)

 Prosimy przesyłać CV na adres e-mail APLIKUJ

Więcej na kadrycnc.com.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 85759 ofert pracy. Sprawdź!