Młodszy Specjalista IT - Operator

Eurocash S.A.

Komorniki

2016-11-23

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W chwili obecnej zatrudniamy ponad 11 000 pracowników.
Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Zakres obowiązków:
•monitorowanie interface’ów pomiędzy systemami IT,
• monitorowanie istotnych przetwarzań cyklicznych,
• obsługa błędów w interface’ach,
• kontaktowanie się z klientem wewnętrznym w sprawach związanych z transferem danych,
• współpraca z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi w przypadku poważniejszych problemów,
• dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci),
• dobra organizacja pracy,
• systematyczność,
• odpowiedzialność i samodzielność,
• umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,
• nastawienie na klienta i na pracę zespołową,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• mile widziane doświadczenie związane z obsługą i monitoringiem systemów informatycznych (praca operatorska),
• dodatkowym atutem będzie wiedza na temat środowiska Oracle, SAP

Oferujemy:
• pracę w Centrum kompetencyjnym IT 9-tej co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 11 tys. pracowników,
• możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę w zespole ludzi z pasją,
• dobre warunki pracy,
• umowę o pracę,
• dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!