Kontroler Jakości

Formel D

Tychy

2016-11-22

Grupa przedsiębiorstw Formel D jest międzynarodową prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi dla przemysłu motoryzacyjnego. Zatrudniamy 4.000 pracowników w 88 oddziałach na całym świecie. Naszymi klientami są wiodące firmy przemysłu motoryzacyjnego jak również ich poddostawcy. Firmy te doceniają nas już od prawie 20 lat jako kompetentnych partnerów we wsparciu technicznym z zakresu zarządzania procesami jakości w procesie produkcyjnym.

Poszukujemy współpracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: TYCHY

Zakres obowiązków:

kontrola jakościowa komponentów oraz ich naprawa, części samochodowych zgodnie z instrukcją przekazaną od przełożonego tak, aby spełniały wymagania jakościowe,

raportowanie wykonanych czynności do przełożonego.

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe,

wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność,

konsekwencja w dzialaniu, umiejetnosc wspólpracy w grupie,

Doswiadczenie na produkcji – dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie,
  • pracę w mlodym zespole,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • pracę na umowę zlecenie z możliwością prześcia na umowę o pracę

Czekamy na Państwa aplikację!

Formel D Polska zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formel D Polska sp. z o. o.

www.formed.com