Specjalista ds.sprzedaży z j.włoskim

Synergia Konsulting

Zielona Góra

2016-12-06

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta - dużego producenta z branży technicznej - poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj.lubuskie

Opis stanowiska:

Rozwój sieci partnerów handlowych na wyznaczonym terenie
Utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami
Aktywna sprzedaż produktów firmy
Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy
Sumienne raportowanie z realizacji zadań
Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka włoskiego
Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata
Prawo jazdy kat. B
Silna motywacja do realizacji wytyczonych celów
Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność biznesowa

Oferujemy:

Umowę o pracę
Niezbędne narzędzia pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny uzależniony od wyników pracy
Szkolenia

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!