Podatki-Rachunkowość Kancelaria Mieczysław Kamiński

Bielsko-Biała

Opinie o Podatki-Rachunkowość Kancelaria Mieczysław Kamiński

dada 2012-04-12 13:51:12
duze zarobki ? dostaniesz minimalne i masz [usunięte przez moderatora] nawet nadgodziny darmowe !...obiecuja podwyzki po jakis ich wewn. egzaminach..sciema. radze unikac pana [usunięte przez moderatora] poniewaz to zboczeniec..dowala sie do pracownic...praca w duzym stresie...o urlopie nawet tam nie wspominaj bo go nie dostaniesz..chyba ze jakies 2 dni na wakacje
8
ByłyStażysta 2013-03-26 19:38:32
O ile wiem to nic się nie zmieniło. Kilkunastu pracowników ma czterech prezesów. Mniej więcej połowa zatrudnionych jest na stażu z bezrobocia więc pracuje za pieniądze podatników, druga część pracuje za najniższą krajową. W dalszym ciągu obowiązują bezpłatne nadgodziny i ogromne problemy z uzyskaniem urlopu. Egzamin być może jest inny, ale nadal składa się z kilkudziesięciu pytań i na wszystkie należy odpowiedzieć. Nic dziwnego, że firma doradza w "tworzeniu regulaminów wynagrodzenia" i "przygotowywaniu i opracowywaniu listy płac", gdyż są w każdym wypadku na niekorzyść zatrudnionego. W skrócie firma to swoisty targ niewolników z ogromną rotacją, do którego dopłaca państwo. Uważam, że ktoś powinien przyjrzeć się szeregowi nieprawidłowości panujących w tej firmie. Kategorycznie odradzam.
11
ola 2014-08-23 19:50:56
Mam pytanie czy faktycznie jest tam tak źle? Jak to wygląda teraz?
pracownik 2014-11-28 21:55:58
Ola nic się nie zmienia!!! nie pchaj sie w to bo szkoda zdrowia nerwów i życia... tragiczna atmosfera i warunki pracy... praca za najnizsza krajowa - tyle mozna dostac wszedzie! brak profesjonalizmu i mobbing presja emocjonalna zwłaszcza "na dole" byłam zobaczyłam i uciekłam... NIE POLECAM!!!
6
M. 2016-02-14 18:03:44
Zarobki? Na początek minimum krajowe. Później ponoć podwyżka, ale znam przypadki, gdzie po kilku latach podwyżki wciąż nie ma, bo nie ma zgody szefostwa na zdawanie egzaminu. Obowiązki? No trzeba posprzątać (wg grafiku - jedna osoba, jeden tydzień co dziennie) pomieszczenie, w którym pracują księgowe, pomieszczenie, w którym się je, pomieszczenie do konferencji oraz do przyjmowania klientów. Do dyspozycji mamy ściereczki do kurzu, miotłę, mopa (tak, tak, mycie podłogi, to także nasz obowiązek wynikający z umowy). Oczywiście księgowanie, utrzymywanie porządku w dokumentach (niby norma, ale nie kiedy nie ma się czasu, bo pracowników coraz mniej, a firm coraz więcej), korespondencja e-mail z klientami, odbieranie dokumentów od klienta (masz dużo roboty? Jesteś do tyłu? Klient przyniósł 500 faktur? No to trzeba każdą obić).
No to drogi pracowniku, pracownico, posprzątałaś, obiłaś dokumenty, sprawdziłaś pocztę, posegregowałaś ją (e-mail), rozdzieliłaś dokumenty do segregatorów? Super. Masz wrażenie, że nie zdążysz zaksięgować wszystkiego na czas? Spokojnie, są nadgodziny. Ale do wybrania, nikt ci za nie nie zapłaci. Nie umiesz czegoś? Nie przejmuj się, tam prawie wszyscy są bez doświadczenia, więc nie będziesz odbiegać. Umiesz coś? Spodziewaj się, że non stop ktoś będzie cię pytał jak coś zrobić. Ale spoko, masz czas.
Nadrabiasz sobie wcześniejsze zaległości, wiesz, że nie wyrobisz bieżącej roboty, robisz dodatkowe zlecenia klientów (przygotować dane do czegoś, itp), zgłaszasz się o nadgodziny wcześniej, by nie siedzieć na ostatnią chwilę - słyszysz odmowę. Ale czyste "nie", bez żadnych ustaleń planu działania, bez propozycji innych terminów. Zero zainteresowania tym, że nie masz doświadczenia (na prośby o pomoc - obietnice takowej, pozostające jedynie obietnicami), tym że nie zdążysz. W zasadzie jako pracownik bardziej się tym wszystkim przejmujesz niż oni. A na koniec kilka dni po wypłacie, a ty wciąż nie masz na koncie żadnego wynagrodzenia.
M 2016-02-14 18:23:26
Nie wyświetliło dalszej części wpisu.
Wspomniane było jeszcze o braku konsekwencji: podchodzisz do maila, by sprawdzić pocztę, bo klient napisał (internet jest tylko na dwóch stanowiskach przeznaczonych do korzystania z poczty, nie ma go na stanowiskach pracy) - krzyk (dosłownie), że masz się co innego do roboty, dwa dni później pretensje, że poczta jest nieodebrana, nieposegregowana. Pretensje, że segregatory danej firmy nie są w jednym kolorze, a na próby policzenia ile segregatorów danego koloru potrzeba - stwierdzenie, że "tu się segregatorów nie kupuje, bo to nie jest tania rzecz".
Strój: biała koszula i granatowa lub czarna spódnica. Oczywiście nie ma dodatków na zakup owego ubrania, ani nawet ekwiwalentu na pranie.
Ciekawe zjawisko zanikającej premii na rzecz sprzętu. Kiedy w Kancelarii pojawi się nowy mebel, magicznym sposobem premia osób, które ją posiadają okazuje się być niższa niż miesiąc wcześniej.
P. prezes czasem potrafi podejść i doradzić na spokojnie, podpowiedzieć krok po kroku - tak, obiektywnie patrząc, widziałam takie sceny, brałam w nich udział. kiedy wydaje jej się, że zrobiłaś błąd, oznajmi ci to krzykiem. Pełen wyższości, krytyczny podniesiony ton. Bez przepraszam po wyjaśnieniu, że jednak zrobiłaś dobrze.
Świetna praca dla lubiących wyzwania, mających heroiczne zapędy, lubiący pracować charytatywnie i w stresie. Tym osobom polecam.
Ach i nie wierzcie, że nie będziecie robić firmy sami, bo wszyscy wam pomogą. Wszyscy mają tak dużo swojej roboty, że sami chętnie przyjęliby kogoś kto pomógłby im.
4
Tajemncza X 2016-03-14 13:59:38
A czy dają już pracownikom długopisy, ołówki i papier do drukarki?
Też X 2016-03-20 17:01:17
A jak wygląda sprawa z mundurkami? Dalej trzeba je nosić? Czy szefowa liczykrupa daje ekwiwalent za noszenie i pranie własnego mundurka?
1
kkk 2016-03-31 21:00:12
mundurek jest najważniejszy przecież liczy się prestage :)
1
kkk 2016-03-31 21:02:06
nie trzeba sobie kupić bo przecież to za drogie :)
o 2016-04-22 11:36:38
Pracowałam tam z 10 lat temu i widzę że przez ten czas nic się nie zmieniło.
M 2016-04-25 16:06:52
Widać spółka z tradycjami. :D
Przyszlypracownik 2016-12-02 18:10:27
Jak jest tam teraz? Ponieważ pojawiło sie nowe ogloszenie.
Zostaw swoją opinię o Podatki-Rachunkowość Kancelaria Mieczysław Kamiński - Bielsko-Biała
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podatki-Rachunkowość Kancelaria Mieczysław Kamiński