Zakład Optyczny Anna Jażdżyk Truszkowska

Sierpc

Opinie o Zakład Optyczny Anna Jażdżyk Truszkowska

zadowolony klient 2011-12-17 14:12:27
BARDZO PROFESJONALNA I MIŁA OBSŁUGA, DUŻY WYBÓR OPRAW W ATRAKCYJNYCH CENACH. PANIE DORADZAJĄ W WYBORZE OPRAW.
lOLEK 2013-01-07 11:35:59
Serdecznie nie polecam! Nie dość że ceny mają wyższe niż konkurencja to jeszcze nie potrafią dobrze doszlifować szkła do okularów. Nie przyjmują reklamacji. Porażka!!!
Klientka od wielu lat 2013-02-18 23:51:12
Polecam zakupy w zakładach u tych Pań. Wiedzą jak ubrać i co będzie dla danej osoby najlepsze.Od lat dbają o wygląd moich córek i żadne sieciówki nie są im równe.Jakość i wiedza.Polecam!
Zakład optyczny 2013-04-10 00:38:18
Ocena tej osoby jest anonimowym, złośliwym i nieprawdziwym wpisem.Przez ostatnie lata nie miała miejsca w naszych zakładach żadna nie uwzględniona reklamacja.Co więcej nasi klienci nigdy nie zostali bez naszej pomocy nawet po okresie gwarancji.Naszą zasadą jest hasło ,,rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba poczekać". W dzisiejszych czasach nie szlifuje się szkieł, robią to automaty :) Trudno jest dokonać wadliwego montażu.Zapraszamy tą ,,zawiedzioną" osobę zapewnimy jej nawet dwie pary bezpłatnych okularów:)
Właściciel zakładu (usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię o Zakład Optyczny Anna Jażdżyk Truszkowska - Sierpc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Optyczny Anna Jażdżyk Truszkowska