Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy

Pułtusk

Opinie o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy

obiektywny 2012-02-12 20:25:12
A ja jestem innego zdania. [usunięte przez moderatora], wyzysk ludzi itp.
1
ANONIM 2012-03-25 12:49:00
Witam. Pracuje w tej firmie od kilku nastu lat i z roku na rok jest coraz gożej, wyzysk pracownika jak tylko się da pęsje coraz niższe a ludzi mają za nic ,zero szacunku zwłaszcza os młodycz makowiaków ,dosłowny [usunięte przez moderatora] ,radzę omijać tę firmę z daleka,zwłaszcza pracy na Kleszewie.
dako 2014-06-21 00:14:21
PRACA JAK PRACA- RÓŻNIE BYWA. CZY lepiej JEJ NIE MIEĆ CZY MIEĆ? Jeżeli się godzisz na takie warunki to nie skowycz że ci źle. Jak nie podoba Ci się to odejdź !
Manio 2017-04-20 17:16:13
W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Ci normalni co przyszli już dawno odeszli powód? Brak organizacji, marna płaca oraz nadmiar obowiązków. G.M. Jeździ po tobie za byle co, obiecuje cuda niewidy no i kończy się to tylko na obietnicach. Biznesmen za pieniądze tatusia. Jak nie wezmą się za siebie i nadal ludzi będą przywalać masą obowiązków i marną pensją ludzie sami pękną i się masowo pozwalniają. Omijać z daleka tą firmę.
Zostaw swoją opinię o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy - Pułtusk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy