RADIO LUX TAXI

Poznań

Opinie o RADIO LUX TAXI

anonim 2011-08-01 11:27:57
Nie polecam tego radia. Jest czesc osób które czują sie włascicielami tego radia. Zapominaja ,że jest to korporacja w ,której jezdzi około 80 kierowców. Sąd koleżenski jest nie obiektywny. Sa w radiu kierowcy którzy kilkakrotnie zawyżali rachunki ale nadal jezdza w tym radiu. Jednym słowem jedna wielka klika. Wszystko w radiu zalezy od układów. Zdecydowanie nie polecam tej korporacji gdyż w razie reklamacji nie wiadomo czy zostanie ona rozpatrzona. Jesli pojedzie jakis pan z tzw. elity to sprawa idzie odrazu pod dywan. Jednoczesnie przypominam ,że jest to jedna z najdrozszych korporacji w Poznaniu a wykonana usługa nie odbiega jakościa od pozostałych korporacji. Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!
zenek 2011-11-19 09:36:59
Nie rozumiem twojej opinii. Radio w oczach klientów odbiega w przód od każdej innej korporacji w mieście. Czasami zdarzą się wpadki - każdemu, tego ciężko uniknąć w grupie ludzi. Nie zmienia to faktu że nieduża grupa taksówkarzy powoduje że łatwiej o rzetelność. Żaden klient nie jest anonimowy, jak korzysta - to się go zna, stąd wpadek że coś się palnie niemal nie ma bo wiadomo z którym klientem o czym można rozmawiać, a który nie jest rozmowny (bo ma takie prawo), do tego ludzi zwykle mają swoje stałe trasy to i o oszustwo ciężko bo zaraz coś wyjdzie że za dużo. Zresztą proszę zobaczyć z jakimi firmami korporacja współpracuje - to mówi samo za siebie. Dla mnie to najlepsze radio taxi w poznaniu.Oczywiście za stosowną cenę ale przynajmniej taksówkarze nie są obrażeni na klientów że muszą ich wieźć.
Radek 2013-02-12 14:39:51
Pnie Zenku proszę się zastanowić i przemyśleć co Pan pisze. Trudno się nie domyślić ,że jest Pan jednym taksówkarzem z tego radia z tzw. "elity" i broni Pan tyłka swojego i kolegów. Poznaniacy dokładnie wiedzą jakie macie stawki i jak długi jest czas oczekiwania na taksówkę z tej korporacji. Nie wspomne że zamówienie taksówki w godzinach porannych jest dużym ryzykiem. Ponieważ nie możemy być pewni czy taksówka bedzie na czas i czy zdążymy np.pociag. Także zdecydowanie odradzam korzystanie z tej korporacji.
Zenek 2013-08-22 16:46:22
Szanowny Panie Radku, widać że zionie Pan nienawiśćią do tzw. elity czyżby został Pan wyrzucony z Radia? Jak się ma czyste sumienie to nikt się nie czepia że ktoś to czy tamto. Pragnę również poinformować, iż od wielu miesięcy nie występuje problem braku taksówek w jakihkolwiek porach a czas oczekiwania na taksówkę nie odbiega od średniej dla korporacji o tej wielkości. Proszę też kiedyś zamówić taksówkę w nowy rok po północny, jedyne radio w którym odbierają telefon.
Jerzy 2015-04-11 21:27:14
Czas oczekiwania na Taxi - sobota godz19. 40 minut , sami oceńcie czy to jest ok
olga 2015-04-27 22:01:18
Panie Jerzy,jak myślę w tą samą sobotę czyli 11.04 we wszystkich korporacjach czas oczekiwania jak informowały dyspozytorki nie wiadomo dlaczego był powyżej 30 minut, a że była to ostatnia korporacja do której się dodzwoniłam, zgodziłam się czekać...oczom nie wierzyłam jak po 8 minutach dostałam sms że taxi czeka i moje zdziwienie, auto czyste pachnące, kulturalny kierowca pod krawatem...po moich doświadczeniach z najtańszą "moją" korporacją przez moment poczułam się vip-em :)rachunek a i owszem 3zł drożej, ale co mi tam...jestem tego warta... moje luksiki tak dalej
Kris 2015-12-09 00:36:14
Pozwolę się wtrącic do dyskusji co do wysokości cen , bo jeżdżę często taksowka mi i nie wydaje mi się żeby w Poznaniu były one drogie a że w Lux ach płaci się więcej Żart ok są tańsze taksówki ale co tu porównywać stare ople i inne trupy, a jak komuś jest za drogo taksówką to jest idiota bo za piwo na starym zapłaci ok 10 zł i tu nie ma problemu jak w sklepie można kupić za 4 zł?
Zostaw swoją opinię o RADIO LUX TAXI - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RADIO LUX TAXI