Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Infoster Projekt Sp. z o.o.

Oceniono 558 razy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
Infoster Projekt Sp. z o.o.
Tarnów
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!

INFOSTER

Firma Infoster jest firmą konstruktorsko-produkcyjną działającą od 2000 roku o najwyższym poziomie technologii i innowacyjności, specjalizującą się w projektowaniu i wykonawstwie oraz montażu maszyn, linii przemysłowych dla zakładów produkcyjnych.

INFOSTER jest firmą dynamiczną, starannie obserwującą rynek i precyzyjnie reagującą na jego potrzeby. Doskonałe zarządzanie, a także sprawna polityka handlowa pozwalają nam zajmować jedną z najwyższych pozycji wśród rodzimych producentów o podobnym profilu i decydują o wysokiej sprzedaży naszych produktów.

Jedną ze specjalności zakładu jest wykonywanie zautomatyzowanych linii produkcyjnych wykonujących wiele operacji w jednym ciągu. INFOSTER proponuje również zróżnicowane funkcjonalnie pojedyncze maszyny automatyczne oraz półautomaty.

Oprócz maszyn i urządzeń spełniających różne funkcje firma oferuje:

• prace projektowe i doradztwo techniczne związane z mechanizacją, automatyką, hydrauliką i pneumatyką
  • wykonawstwo oprzyrządowań i części zamiennych do maszyn
  • usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne.

Produkcja INFOSTER-u reprezentuje typ produkcji na indywidualne zamówienie. Zdecydowana większość wyrobów jest niepowtarzalna, zaprojektowana zgodnie z wymaganiami klienta. Do ich produkcji używane są podzespoły renomowanych firm oraz atestowane materiały, co pozwala na utrzymanie wysokich standardów. Klienci otrzymują szczegółowe dokumentacje techniczno-ruchowe.

W chwili obecnej nasza firma składa się z trzech wzajemnie się uzupełniających Wydziałów współpracujących z własnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym i Rozwoju.

• Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne i Rozwoju - to dział zatrudniający obecnie 30 inżynierów mechaników, konstruktorów, technologów, automatyków i elektryków współpracujący z własną brygadą mechaników, automatyków i elektryków montujących maszyny i linie na terenie całej Polski i obecnie Europy. Nasi inżynierowie to wybitni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w różnych branżach przemysłu. Jesteśmy biurem konstrukcyjnym, które specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień inżynierskich z zakresu budowy maszyn. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy zaawansowane systemy CAD/CAM/CAE, dzięki którym możemy realizować projekty w pełnym zakresie od wstępnych założeń po obliczenia konstrukcyjne i wykonywanie dokumentacji technicznej. Naszą pasją jest rozwiązywanie zagadnień konstrukcyjnych oraz znajdywanie nowych nietypowych rozwiązań wykorzystując do tego celu własne doświadczenie jak również nowoczesne metody projektowania i metody obliczeniowe.
    W chwili obecnej nasze biuro to największe biuro konstrukcyjne w Małopolsce specjalizujące się w tak innowacyjnych projektach. Stworzymy koncepcję i zaprojektujemy "od zera" nawet najbardziej szalone pomysły naszych klientów. W końcu naszym hasłem jest, że "niemożliwe nie istnieje".
  • Wydział Produkcji Maszyn i Linii Produkcyjnych - produkujemy maszyny o jednostkowym charakterze i zaawansowanej innowacyjnej technologii przygotowane "na miarę" dla naszych klientów oraz kompletne linie produkcyjne w bardzo różnych branżach przemysłu ale i pojedyncze maszyny.
  • Wydział Części Maszyn i Remontów - wykonujemy części maszyn zarówno małych i popularnych jak i bardzo skomplikowanych detali o unikalnym charakterze wykonując remonty ciągów produkcyjnych dla większości polskich Hut czy Zakładów produkcyjnych z branży metalowej. Najnowsze 5-osiowe centra zapewniają doskonałą jakość wyrobów.
  • Wydział Narzędzi - specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi do obróbki skrawaniem szczególnym z uwzględnieniem całościowego zaopatrzenia zakładów produkcyjnych w węgliki spiekane, kształki z węglika, noże tokarskie i noże specjalne.

Jesteśmy zakładem zatrudniającym obecnie 100 osób. Posiadamy 4000 m2 powierzchni produkcyjnej i 800 m2 biurowej.

Infoster Sp. z.o.o oferuje Państwu usługi i wykonawstwo elementów metalowych w bardzo szerokim zakresie:

1. frezowanie - maszyny konwencjonalne (konsolowe, bramowe oraz wytaczarki) umożliwiające obróbkę detali do wagi 2000 kg i CNC (maszyny 3, 4 i 5 -osiowe), umożliwiające obróbkę detali do wagi 850 kg;
  2. toczenie -konwencjonalne detali o długości do 5000mm;
  3. toczenie CNC - umożliwiające obróbkę detali o długości 3000mm o wadze do 8 ton z możliwością szlifowania i polerowania takich detali;
  4. toczenie wielkogabarytowe - konwencjonalne - detale średnicy od 2000mm długości do 4000mm o wadze do 24 ton;
  5. szlifowanie - płaszczyzn, otworów, wałków, kształtów nieregularnych (znacząco rozwinięty dział szlifierni armatury); szlifowanie wałków o długości do 2500 mm;
  6. ostrzenie narzędziowe na różnego typu ostrzałkach narzędziowych;
  7.  wiercenie;
  8. drążenie na drążarkach drutowych firmy Agie detali o wymiarach 860x580x250 masie 400kg
  9. lutowanie lutami twardymi na najnowszej generacji nagrzewnicy indukcyjnej
  10. obróbka cieplna - ulepszanie cieplne i hartowanie indukcyjne drobnych detali;
  11. spawanie gazowe i elektryczne;

Z racji współpracy z największymi Polskimi zakładami obróbczymi możemy dysponować również usługami w szerszym niż własna zakresie lub obróbką detali o gabarytach większych niż umożliwiają nasze maszyny.

Jakość naszej produkcji potwierdzają liczne listy referencyjne z najbardziej prestiżowych polskich zakładów (które załączamy), wykonujemy również części maszyn i narzędzia dla partnerów niemieckich i francuskich.

Twoj email:
Wiadomość: