Wymiar Glass Sp. z o.o.

Nieczajna

Opinie o Wymiar Glass Sp. z o.o.

Mariano Italiano 2010-02-03 13:24:34
Firma WYMIAR-GLASS jak jeszcze będzie istnieć to tylko cudem. Ja byłem pracownikiem tej firmy i nie żałuje że zostałem zwolniony. Pieniądze marne, prezes obiecuje wspaniałą prace i zarobki a na końcu nie płaci nawet marnych 400 za należne delegacje. Do dnia dzisiejszego nie mam zapłaconych należności i skończy się ta moja przygoda najprawdopodobniej w sądzie. Jeżeli chcesz zostać klientem tej firmy to z góry odradzam bo jeżeli okaże się w cenie konkurencyjna to najprawdopodobniej nie wywiąże się z terminu lub założy nam stal gorszej jakości którą jak rdza strawi to gwarancji nie będzie a właściciel założy sobie nową firmę i nam powie grzecznie: [usunięte przez moderatora]
ada 2015-11-04 17:50:21
widac ze opinie odnosnie Wymiar Glass Sp. z o.o. byly pisane dosyc dawno. niestety z tego co wiem i slyszallam firma aktualnie jest w upadlosci. dowiedzialam sie potym jak chcialam zasiegnac informacji o pracy, jednakze sie spoznilam i juz takiej mozliwosci nie ma. ale moze ktos wiec czy po prostu firma bedzie prosperowac pod inna nazwa? z gory dzieki
Zostaw swoją opinię o Wymiar Glass Sp. z o.o. - Nieczajna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wymiar Glass Sp. z o.o.