ZLECENIE DLA OPIEKUNKI BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Erfurt
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna, opieka

Wstęp

  • Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz www.pracadlaopiekunek24.pl Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania" Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI nr: 4569 Miejsce pracy: Niemcy , Ollendorf 99198 Termin wyjazdu: od zaraz Wynagrodzenie: 1100€ msc (bez znajomości języka) Ogólny opis: Opieki wymaga seniorka 80l,60kg, Podopieczna ma III gr. inwalidzką, demencję, wysokie ciśnienie, jest po wylewie, porusza się za pomocą kul oraz wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy w higienie ciała, ubieraniu rozbieraniu, zmianie pieluch, oprócz tego do obowiązków opiekunki należą: pranie, sprzątanie, zakupy, gotowanie-Catering, wspólne spędzanie czasu. Na tym zleceniu zamieszkasz w osobnym mieszkaniu. Sprawdzona oferta – zadzwoń i poznaj szczegóły.

Obowiązki

  • - prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).
  • - pomoc w codziennych czynnościach.
  • - dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.
  • ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.

Wymagania

  • - znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • - doświadczenie w opiece
  • - mile widziane referencje

Oferujemy

  • > Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie - NIEMIECKA EMERYTURA
  • > Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy
  • > Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
  • > Transport oraz zwrot kosztów podróży
  • > Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • > Premie na święta
  • > Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski 24h
  • > Nie pobieramy żadnej prowizji

Dodatkowe informacje

  • W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC na 4-6-8 lub 12 tygodni
  • JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW
  • Zapraszam na naszą stronę internetową: www.pracadlaopiekunek24.pl
  • Zadzwoń i poznaj szczegóły
  • tel: 731 913 716
  • tel: 570 718 736
  • tel: 794 935 437
  • tel: 730 514 397
  • LUB
  • - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)