Inny3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana19.04.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Praca od zaraz w Holandii, 40+ godzin/tydzień! Praca w szklarniach przy zbiorze ogórków w Holandii. Zakres obowiązków: podwiązywanie roślin, ich pielęgnacja i oczyszczanie z liści; zbieranie ogórków (długie - szklarniowe, krótkie - gruntowe); możliwa praca na podnośniku (do 2 m.). Dane bezpośrednie do kontaktu: mobile +48 734 141 746 email paulina.cwiek@intraservis.pl

Obowiązki

  • podwiązywanie roślin, ich pielęgnacja i oczyszczanie z liści;
  • zbieranie ogórków (długie - szklarniowe, krótkie - gruntowe);
  • możliwa praca na podnośniku (do 2 m.).

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w szklarniach (niewymagane)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace na pełen etat oraz możliwość nadgodzin
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • Wszystkiego Cię nauczymy:)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1