Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

Osowiec
Oferta opublikowana19.04.2024
Oferta wygasa14.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Praca w miejscowości Osowiec

Obowiązki

  • Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym projektów inwestycyjnych
  • Przygotowanie organizacyjne procesu produkcyjnego
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej w nadzorowanym obszarze
  • Kontrola wydajności i jakości produkcji
  • Nadzór nad wyborem i uzgadnianie i stosownych technologii

Wymagania

  • Umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Obsługa komputera
  • Sumienność i skrupulatność
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres :sekretariat@moj.com.pl lub kontakt telefoniczny – Tel. 032/604-09-12
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1