Zaopiekuj się seniorem 87lat

Monachium
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna, opieka

Wstęp

  • C.J Konik Magdalena Kopacz www.pracadlaopiekunek24.pl Oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec od 2010 roku !!! ZATRUDNIAMY NA WARUNKACH NIEMIECKICH LUB POLSKICH !!! Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Oferta nr: 0428-ZK Miejsce pracy: Niemcy - Monachium (okolice) Termin wyjazdu:28.09 Wynagrodzenie: 1900€ msc Ogólny opis: Do opieki Pan 87lat, 70kg. Podopieczny ma I grupę inwalidzką, problemy wieku starczego, astmę, choroby serca i cewnik (opiekunka będzie zobowiązania do wymiany worków), senior porusza się przy rolatorze. Ze względu na przebyty wylew, ma problem z komunikacją. Spokojnie przesypia noce. Od kilku miesięcy z podopiecznym mieszka jego syn 56lat - mężczyzna pracuje, nie wymaga opieki. Senior mieszka w domu jednorodzinnym, opiekunka ma osobny pokój z łazienką oraz dostęp do Internetu.

Obowiązki

  • prowadzenie domu, zakupy, pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach.
  • SPRAWDZONA OFERTA ! ! !

Wymagania

  • - znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • - doświadczenie w opiece
  • - brak nałogu papierosowego.

Oferujemy

  • > Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie - NIEMIECKA EMERYTURA
  • > Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy
  • > Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
  • > Transport oraz zwrot kosztów podróży
  • > Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • > Premie na święta
  • > Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski 24h
  • > Nie pobieramy żadnej prowizji

Dodatkowe informacje

  • W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
  • NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
  • ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
  • PODSTAWOWYM,
  • KOMUNIKATYWNYM,
  • DOBRYM
  • BARDZO DOBRYM
  • oraz BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW
  • Zadzwoń , zarejestruj się i wybierz ofertę dla siebie.
  • Zgłoszenia prosimy kierować na nr.tel:
  • 7 3 1 9 1 3 7 1 6
  • 7 9 4 9 3 5 4 3 7
  • 7 3 0 5 1 4 3 9 7
  • 5 7 0 7 1 8 7 3 6
  • LUB
  • - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
  • CJ KONIK Głogów ul. Okrężna 35b
  • 67-200 Głogów
  • pracujemy w dni robocze od 8 do 16