Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżahr / kadry i płace

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener wewnętrzny

Obowiązki

Twoje zadania:

- diagnoza problemów w obszarze jakości pracy,

- odpowiedź w postaci szkoleń, coachingu, ocen pracowniczych i innych narzędzi,

- analiza efektywności pracy,

- przygotowanie raportów z tego zakresu, proponowanie rozwiązań, inicjowanie nowych strategii rozwojowych i motywacyjnych,

- wsparcie zespołu.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- min. 1 rok doświadczenia trenerskiego w dużej firmie,

- znajomości jęz. angielskiego na poziomie min. B1,

- znajomości filozofii i narzędzi doskonalenia i skutecznego zarządzania, kreatywnego myślenia,

- doskonałego poruszania się w środowisku internetowych narzędzi pozyskiwania feedbacku od klienta,

- prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Co oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- auto służbowe i inne narzędzia pracy,

- benefity.