Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener Sprzedaży

Obowiązki

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • planowanie, organizacja oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • wdrażanie nowozatrudnionych pracowników,
  • ewaluacja działań szkoleniowych,
  • stałe polepszanie jakości materiałów szkoleniowych,
  • rozwijanie umiejętności pracowników oraz bieżące udzielanie informacji zwrotnych.

Wymagania

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, projektów rozwojowych lub coachingu,
  • wyjazdy służbowe nie są dla Ciebie przeszkodą,
  • z łatwością przekazujesz wiedzę innym oraz masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • potrafisz samodzielnie planować i organizować swoją pracę.

Oferujemy

Jeżeli dołączysz do nas otrzymasz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość stałego rozwijania swoich kompetencji,
  • przyjazną atmosferę pracy ludzi zarażonych dobrą energią,
  • premie uznaniowe