Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener Sprzedaży

Obowiązki

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • współtworzenie oraz realizacja oferty szkoleniowo – rozwojowej
  • planowanie i organizacja działań szkoleniowych
  • ewaluacja szkoleń i bieżące monitorowanie rynku
  • stała praca nad jakością materiałów szkoleniowych
  • rekrutacja uczestników do programów rozwojowych
  • prowadzenie indywidualnych rozmów rozwojowych z dedykowaną grupą pracowników

Wymagania

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej umiejętności przekazywania wiedzy, udzielania informacji zwrotnej oraz doboru właściwych narzędzi rozwojowych
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • kreatywności, otwartości i zaangażowania w wykonywanych obowiązkach
  • wiedzy na temat nowoczesnych form szkoleniowych
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w realizacji szkoleń, prowadzeniu coachingu oraz realizacji projektów rozwojowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • gwarantowane premie roczne
  • szereg szkoleń i rozwój
  • system premiowy oparty na wynikach