TOKARZ (m / k) konwencjonalny

Oborniki Śląskie
Oferta opublikowana28.03.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, kontrola jakości

Wstęp

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

TOKARZ KONWENCJONALNY

Miejsce pracy:

Wrocław, dolnośląskie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH lider rynku pracy.

Posiadamy 25-letnie doświadczenie, które pomoże Ci w znalezieniu pracy spełniającej wszystkie Twoje wymagania. Dokładność i dbałość o szczegóły charakteryzują przeprowadzane przez nas rekrutacje.

Wybierz stabilne zatrudnienie, wybierz Walter-Fach-Kraft.

Oferta

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • premia uznaniowa za przejście z innego zakładu !
  • fundusz świadczeń socjalnych oraz karta benefitowa
  • pracę w systemie zmianowym (2 zmiany)
  • platne nadgodziny

Obowiązki

  • obsługa obrabiarki uniwersalnej (pociągowej)
  • toczenie wałków i tulei w materiałach kolorowych (brąz i mosiądz)
  • obsługa narzędzi pomiarowych (suwmiarka)

Dodatkowe informacje

  • wykształcenie min. na poziomie zawodowym technicznym (obróbka skrawaniem)
  • uprawnienia na sterowanie suwnicą z poziomu „0”
  • uprawnienia na wózki widłowe gazowe
  • czytanie rysunku technicznego