Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tax Consultant

Obowiązki

  • Wsparcie projektów w zakresie postępowań podatkowych i sądowych
  • Analiza materiału tj. orzecznictwa i doktryn
  • Przygotowanie pism procesowych i wniosków n
  • Wsparcie zespołu w zakresie bieżących projektów
  • Współpraca z innymi działami w celu kompleksowej obsługi klientów firmy.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego w zakresie: Prawa, Ekonomii, Finansów, Doradztwa Podatkowego
  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Zainteresowania prawem cywilnym, prawem gospodarczym i postępowaniem cywilnym oraz chęci rozwoju w tym obszarze
  • Wysokich umiejętności analitycznych
  • Umiejętności współpracy
  • Bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy własnej
  • Otwartości na naukę i doskonalenie wiedzy

Oferujemy

  • Elastyczny tryb pracy: stacjonarna bądź hybrydowa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Stały transfer wiedzy, zgrany zespół i dobrą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie szanującej work-life balance.