Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Szlifierz

Obowiązki

Zadania:

  • Szlifowanie ręczne i maszynowe frontów i elementów meblowych
  • Wzrokowa kontrola jakości wyrobów
  • Przygotowywanie elementów meblowych MDF oraz fornirowanych pod podkłady lub pod lakier
  • Pomoc Lakiernikowi w bieżących zadaniach
  • Umiejętność szlifowania elementów w połysku pod polerkę oraz polerowanie będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • Motywacja do pracy i duże zaangażowanie
  • Dyspozycyjnosć do pracy dwuzmianowej
  • Chęć rozwoju

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie stałe na umowie o pracę
  • Pracę na dwie zmiany
  • Możliwość pracy w sobotę w ramach nadgodzin
  • Premie świąteczne
  • Możliwość awansu