Stolarz jachtowy bez niemieckiego– Regensburg, Niemcy

Regensburg
Oferta opublikowana28.02.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Branżaprodukcja

Opis stanowiska pracy

Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768

Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku:

Stolarz jachtowy

Miejsce pracy: Regensburg, Niemcy

Data rozpoczęcia: 19.02.2024

Pracodawca oferuje:

·      Zatrudnienie: umowa o pracę na warunkach niemieckich

·      Stawka godzinowa 17,00€- 18,00 brutto

·      40€ diety dziennie

·      Zorganizowane zakwaterowanie

·      Opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Wymagania

·      Doświadczenie

·      Prawo jazdy i samochód na dojazdy do pracy

Prezentacja firmy

Ardna Sp. z o.o. zarejestrowana w Rejestrze Agencji zatrudnienia pod num... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 17/02/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 2
Min. doświadczenie: 2 lata Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Wynagrodzenie 15 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto) Branża / kategoria: Praca Inne
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1