Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

Specjalizujemy się w rekrutowaniu fachowców oraz pracowników produkcyjnych w branżach: przemysłowej, produkcyjnej i automotive. Zatrudniamy wszystkich pracowników w oparciu o umowę o pracę (na warunkach niemieckich), obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Zajmujemy się także organizowaniem zakwaterowania dla wyjeżdżających pracowników. Dokładamy wszelkich starań by warunki mieszkaniowe były godne, czyli by każdy pracownik miał zapewnioną prywatność oraz dostęp do kuchni, pralki oraz internetu. Służymy kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obowiązki

  • Praca przy produkcji tarasów
  • Praca przy budowie mebli ogrodowych
  • Inne prace stolarskie

Wymagania

  •  mile widziana gotowość do wyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferujemy

• wynagrodzenie 15 € brutto/h plus 30 € diety

• zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach

• zakwaterowanie zagwarantowane koszt wynosi tylko 350€ miesięcznie na osobę

• możliwość pobierania zaliczek

• wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

• wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

• ubezpieczenie

Dodatkowe informacje

Wyślij do nas swoje aktualne CV wraz z numerem telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.

rekrutacja@zeitmann.pl

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann