Sprzedawca na dziale MIĘSO WĘDLINY

Banino
Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat, część etatu
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Do naszych zgranych zespołów w regionalnych delikatesach zatrudnimy nowe osoby na stałe. Jeśli lubisz i rozumiesz handel - dołącz do nas! Obecnie rekrutujemy do nowo wyremontowanego sklepu w Baninie przy ul. Lotniczej

Obowiązki

  • obsługa klienta na dziale mięs i wędlin regionalnych oraz serów
  • dbanie o estetykę stanowiska pracy
  • dbanie o najwyższy standard obsługi klienta

Wymagania

  • pracowitość
  • uczciwość
  • zamiłowanie do porządku i dbanie o ekspozycję towaru
  • zainteresowania gotowaniem i produktami regionalnymi
  • pozytywne nastawienie i uśmiech

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w stabilnej firmie - polskiej sieci sklepów regionalnych MAX XAVIER