Specjalista ds. wentylacji mechanicznej (rekuperacji)

Chorzów
Umowa o pracę4 500-7 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem handlowym oraz z działem wentylacji
  • Ofertowanie i przygotowywanie zamówień
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań wentylacyjnych oraz w zakresie doboru urządzeń
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • Wsparcie działu marketingu z dziedziny wentylacji

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, zmysł techniczny
  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz chęć rozwoju
  • Komunikatywność
  • Zdolności interpersonalne, zaangażowanie, samodzielność
  • Język obcy (min. angielski na poziomie komunikatywnym)
  • Dodatkowy język obcy
  • Doświadczenie w branży HVAC
  • Studia kierunkowe z branży HVAC, np. kierunki takie jak Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, Energetyka itp.
  • Znajomość programów do projektowania instalacji wentylacji mechanicznej (rekuperacji)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w zakresie inwentaryzacji, uruchomienia, ustawienia i regulacji instalacji
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne zarobki powiązane z efektami pracy
  • Program szkoleń
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
  • Pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy
  • Współpracę z wiodącymi firmami z branży
  • Pracę w miłej i rodzinnej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju osobistego
  • Benefity – Multisport, Luxmed
  • Zapewnione miejsce parkingowe w siedzibie firmy
  • Imprezy i spotkania integracyjne

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1