Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny
  • Witaj kandydacie! Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Spawacz MIG/MAG/TIG. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zakładzie przemysłowym zajmującym się produkcją blach i lekki konstrukcji, od prototypów po średnie wielkości series.
  • Spawanie MIG/MAG/TIG
  • Przygotowanie elementów do spawania: czyszczenie z farby, odtłuszczanie
  • Spawanie materiałów typu RSV, aluminium. Grubość od 1 do 6 mm
  • Szliwowanie zespawanych elementów i usuwanie odprysków
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MIG/MAG/TIG,
  • Komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki lub niderlandzki,
  • Certyfikaty spawalnicze,
  • Samodzielność i umiejętność czytania rysunku technicznego.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
  • Umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
  • Gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
  • Możliwość wyjazdu z Polski od zaraz (mile widziane osoby zamieszkujące prywatne lokacje na terenie Holandii)
  • Pracę w godzinach nadliczbowych oraz w systemie zmianowym,
  • Dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,
  • Komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi,
  • Bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Benefity

Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Mieszkanie służbowe
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1