Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa02.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zakładzie przemysłowym zajmującym się produkcją konstrukcji stalowych oraz części metalowych z branży motoryzacyjnej,
  • spawanie MIG-MAG,
  • stal czarna,
  • spawanie powierzchni płaskich oraz rurek,
  • Praca w systemie 2 zmianowym:
  • Zmiana poranna: poniedziałek/czwartek 5:30-15:15, piątek 5:30-14:15 (44,00h),
  • Zmiana popołudniowa: poniedziałek/czwartek 15:15-1:00 (36,00 uur).

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MIG-MAG,
  • komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki lub niderlandzki,
  • mile widziane certyfikaty spawalnicze,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
  • umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
  • gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
  • możliwość wyjazdu z Polski od zaraz (mile widziane osoby zamieszkujące prywatne lokacje na terenie Holandii)
  • pracę w godzinach nadliczbowych oraz w systemie zmianowym,
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,
  • komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi,
  • bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
  • program poleceń pracowniczych,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Benefity

Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Mieszkanie służbowe
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1