Spawacz MIG i TIG - stabilne zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy /AM

Opole
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Spawacz MIG i TIG Miejsce pracy: Opole

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • -realizacja zleconych prac spawalniczych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • -ustawienie zrobotyzowanego stanowiska pracy
  • -przygotowanie złączy do spawania
  • -zapewnienie ciągłości produkcji

Czego oczekuje nasz Klient?

  • -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (spawanie metoda MIG i TIG)
  • -gotowość do pracy w systemie dwu lub trzy- zmianowym
  • -znajomość rysunku technicznego
  • -książeczka spawacza
  • -mile widziane uprawnienia na spawanie (aluminium)

Co otrzymasz w zamian?

  • -zatrudnienie bezpośrednio u Klienta w oparciu o umowę o pracę
  • -atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze+ prywatna opieka medyczna finansowana przez firmę
  • -jasno określone warunki rozwoju zawodowego i pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • -Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1