Spawacz MIG (131) - praca w delegacji

Haarlem
Umowa o dzieło, Umowa zlecenie70 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o dzieło, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Tincors to profesjonalna i nowoczesna firma zajmująca się montażem maszyn na terenie całej Europy. Naszą specjalnością są kompleksowe realizacje, które obejmują demontaż, transport, rozładunek i montaż w nowej lokalizacji. Poszukujemy osób z całej Polski na stanowisko Spawacz MIG/MAG do realizacji projektów w branży przemysłowej na terenie Północnej Holandii. Jeśli masz doświadczenie w branży przemysłowej to wyślij swoje CV. Zapewniamy rozwój w najprężniej rozwijającej się branży w Europie.

Obowiązki

  • prace demontażowe
  • spawanie łukowe elektrodą topliwą, spawanie aluminium
  • sporadyczna praca na wysokości pow. 3 metrów
  • praca na sekcjach, blokach, zbiornikach, także często w pozycjach wymuszonych

Wymagania

  • chęci do pracy w delegacjach
  • terminowe oraz sumienne wykonywanie zadań
  • aktualne uprawnienia MIG/MAG (131) oraz spawania styków pod RTG
  • język angielski bądź holenderski
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (kwota podana netto)
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w międzynarodowych projektach
  • możliwość długoterminowej współpracy