Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa23.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Obowiązki

  • Spawanie blachy za pomocą metody 135
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Wykonywanie elementów i podzespołów metalowych zgodnie z dokumentacją
  • Praca w Austrii, Niemczech, Szwajcarii

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód na dojazdy do pracy
  • Wykształcenie kierunkowe na stanowisku spawacza WIG
  • Kilkuletnie doświadczenie na w/w stanowisku (min.2 lata)
  • Certyfikaty spawalnicze
  • Przyjazd na próbki spawalnicze

Oferujemy

  • Austriacką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3000€ netto
  • Zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)
  • Możliwość nadgodzin i pracy w soboty
  • Ubrania robocze
  • Bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • Stabilne zatrudnienie zapewniające długoterminową perspektywę zawodową