Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 266) poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko ślusarz.

Obowiązki

Ślusarz to fachowiec zajmujący się różnymi aspektami obróbki metali i naprawy mechanizmów.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenia kierunkowe techniczne mile widziane
  • ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku ślusarza/montera
  • umiejętność pracy na podstawie dokumentacji techniczne
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnieniena szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 34-36 CHF brutto/h + 16 CHF netto diety/d
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt 150-200 CHF/tyg)
  • pomoc  koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania cv w j. niemieckim

Tel: +48 690 602 660
Tel: +48 690 601 660
NJU JOB (KRAZ. 28666)