Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Senior Accountant

Obowiązki

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • tworzenie raportów dotyczących wyników finansowych
  • przeglądanie i omawianie budżetów, prognoz, przegląd wyników finansowych
  • przeglądanie i księgowanie list płac oraz utrzymywanie i uzgadnianie pozycji bilansowych: rejestr środków trwałych, przedpłaty, rozliczenia międzyokresowe
  • przygotowywanie rocznych pakietów audytowych i podatkowych oraz pomoc przy zapytaniach audytorów
  • monitoring pracy zespołu działu księgowego

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku straszego księgowego
  • umiejętność korzystania z własnej inicjatywy w rozpoczynaniu zadań i rozwiązywaniu problemów
  • praktyczna wiedza dotycząca księgowości i podatków
  • umiejętności analityczne - umiejętność zrozumienia i zwięzłego wyjaśnienia analizowanych informacji

Oferujemy

Korzyści:

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia w tym kursy językowe
  • eventy firmowe