Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Mysłakowice
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Wstęp

  • Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

Obowiązki

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków PIT, VAT, CIT;
  • Samodzielne i terminowe księgowanie dokumentów;
  • Prowadzenie rozrachunków;
  • Sporządzanie uzgodnień dla spółek powiązanych;
  • Współpraca z głównym księgowym przy zamykaniu miesiąca i sporządzaniu sprawozdania finansowego;
  • Uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi;
  • Analizowanie transakcji finansowych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pełnej księgowości;
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel i Word;
  • Znajomość prawa podatkowego i obowiązujących zasad rachunkowości;
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Zwrot kosztów dojazdu do biura;
  • Możliwość nauki języka angielskiego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie i nowoczesnej siedzibie.