Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Redaktor

Obowiązki

  • koordynacja pracy zespołu dziennikarzy
  • tworzenie grafików
  • pisanie artykułów i redagowanie treści
  • weryfikowanie informacji
  • zarządzanie budżetem

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • znajomość podstaw prawa autorskiego
  • umiejętność korekty tekstów
  • umiejętność pisania angażujących treści
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko
  • umowę o pracę albo B2B
  • dodatkowe benefity
  • coroczne podwyżki
  • atmosferę sprzyjającą osiąganiu wspólnych celów