Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Redaktor

Obowiązki

  • wyszukiwanie tematów do artykułów
  • pisanie poprawnych stylistycznie i merytorycznie treści
  • redagowanie tekstów przygotowanych przez dziennikarzy
  • pozyskiwanie autorów
  • przygotowywanie tekstów do druku

Wymagania

  • znajomość specyfiki pracy redaktora
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość podstaw SEO
  • znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • dobra umiejętność obsługi MS Office

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole
  • codzienne wyzwania
  • zarobki dostosowane do doświadczenia
  • możliwość podnoszenia kompetencji
  • profesjonalne środowisko pracy