Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko R&D Manager

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- odpowiedzialność za strategię rozwoju,

- innowacje, przygotowanie prototypów, wdrożenia,

- stałe, aktywne badanie trendów w branży i ruchów konkurencji,

- proponowanie obniżenia kosztów przy wzroście zaspokojenia potrzeb klientów,

- skuteczne zarządzanie zespołami projektowymi, odpowiedzialnymi za wdrażanie nowych produktów.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wyższe wykształcenie,

- min. 6 lat potwierdzonego referencjami doświadczenia w zarządzaniu projektami z obszaru R&D,

- znajomość wykorzystania badań we wdrażaniu produktu biznesowego,

- biegła znajomośc jęz. angielskiego,

- kompetencje lidera zmian, doskonała umiejętność organizacji i zarządzania złożonymi procesami.

Oferujemy

Co oferujemy:

- konkurencyjne zarobki,

- konkurencyjny pakiet socjalny,

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.