Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko R&D Manager

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- bycie liderem kilkuosobowego zespołu badawczo-rozwojowego,

- zarządzanie budżetem przeznaczonym na R&D,

- prowadzenie ścieżki rozwoju produktów, wyszukiwanie wad, ulepszanie na każdym etapie - od idei do produkcji,

- współdziałanie z menedżerami produktu, klientami, etc.,

- orientacja w światowych tendencjach, wyprzedzanie ich.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wyższego wykształcenia - inżynier,

- min. 6-letniego doświadczenia w R&D,

- min. 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

- biegłej znajomości jęz. angielskiego (C1),

- wysokich zdolności komunikacyjnych, umiejętności zarządzania zdalnym zespołem, silne kompetencje mentorskie.

Oferujemy

Co oferujemy:

- atrakcyjne zarobki,

- zdalna praca w chmurze,

- wysokiej klasy narzędzia pracy.