PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / PRZEDSTAWICIELKA HANDLOWA

Łódź
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / PRZEDSTAWICIELKA HANDLOWA

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami z powierzonej bazy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji technicznych wózków widłowych
  • Koordynowanie procesów realizacji zamówienia/dostawy sprzętu na wszystkich etapach
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobra organizacja własnej pracy,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę z pracodawcą
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Stałe wynagrodzenie
  • Atrakcyjne premie
  • Pracę w młodym rozwijającym się zespole