Kontrakt B2B10 000-45 000 złnetto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła w danym regionie (praca na umówionych przez dział telemarketingu spotkaniach)
  • Budowanie trwałych relacji z naszymi klientami, dbając o ich potrzeby i oczekiwania.
  • Podpisywanie i przygotowywanie umów, zapewniając klarowne warunki i satysfakcję obu stron.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy poprzez profesjonalizm i zaangażowanie.

Nasze wymagania

  • Motywacja do działania i gotowość na ekscytujące wyzwania, niezależnie od Twojego doświadczenia.
  • Determinacja w osiąganiu celów oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, gwarantujących skuteczność działań.
  • Doskonała komunikatywność i zdolność do nawiązywania relacji z różnymi osobami.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umówione spotkania, nie tracisz czasu na pozyskiwanie nowych klientów.
  • Masa marży oraz dodatkowe prowizje, premiujące Twoje osiągnięcia.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód (również do użytku prywatnego) z kartą paliwową, telefon oraz tablet.
  • Wdrożenie oraz profesjonalne szkolenia techniczne i sprzedażowe, dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności.
  • Konkursy sprzedażowe, zagraniczne wyjazdy, wsparcie managera oraz doświadczonych handlowców

Benefity

Spotkania integracyjne
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1